Промоција вртића у Богојеву

И ове године је одржана промоција вртића у Богојеву. Библиотека “Бранко Радичевић” има дугогодишњу сарадњу са вртићем.
Промоција вртића је одличан начин да се промовише значај вртића у заједници и да се посвети пажња раду и успесима дечјег образовања. Сарадња између библиотеке “Бранко Радичевић” и вртића додаје додатну вредност овој промоцији, јача везу између вртића, родитеља и библиотеке, и промовише важност образовања и читања од најранијег узраста.
Óvodai promóció Gomboson
Az idén is promóciót tartottak a gombosi óvodában. A “Branko Radičević” könyvtár hosszú évek óta együttműködik az óvodával. Az óvodapromóció kiváló módja annak, hogy felhívjuk a figyelmet az óvodák fontosságára a közösségben, és hogy figyelmet fordítsunk a gyermekoktatás munkájára és sikereire. A könyvtár és az óvoda közötti együttműködés még több értéket ad ehhez a promócióhoz, erősíti az óvoda, a szülők és a könyvtár közötti kapcsolatot, és elősegíti az oktatás és az olvasás fontosságának népszerűsítését a legfiatalabb korban.
ПРОМОЦИЈА ВРТИЋА