Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе је био задужен за израду плана промоције вртића и кратких програма.  11.05.2022. организована  је промоција (дружење) у дворишту вртића, под слоганом “Лепота је у различитости”, која је била и главна тема на промоцији вртића. Циљ ове промоције је да вртић постане видљив у локалним заједницама, и да се промовише његов рад. Учесници су могли да се упознају са радом вртића и радом сарадника,  где је и наша библиотека била прикључена.  Вртић и библиотека редовно сарађују.

“AZ ÓVODA ÉS  A RÖVID PROGRAMOK NÉPSZERÜSÍTÉSE”

Az intézmény minőségbiztosításával és fejlesztésével foglalkozó csapat feladata volt az óvoda népszerűsítése és a rövid programok kidolgozása.  Ezért 2022.05.11-én promóciót (barátkozós napot) tartottak a gombosi óvoda udvarán.  A “Szépség a sokféleségben van” szlogen volt a fő téma. A promóció célja, hogy az óvoda láthatóvá váljon a helyi közösségekben, és népszerűsítse munkáját. A résztvevők megismerkedhettek az óvoda  és a közreműködők  munkásságával.  A gombosi könyvtár is részt vett az eseményen, a rendszeres közreműködésnek köszönhetően. Köszönjük szépen a szép napot!

ЛЕПОТА ЈЕ У РАЗЛИЧИТОСТИ