Biblioteku u Bogojevu, u okviru dečije nedelje, posetila su deca iz vrtića “Maslačak”-P.U. “Poletarac” i deca iz nižih razreda osnovne škole “Jožef Atila” iz Bogojeva. Svako dete je dobilo člansku kartu, upoznali su se sa načinom iznajmljivanja knjige i kako treba da se ophode prema pozajmljenim knjigama. Deca su u biblioteci zainteresovano razgledala knjige, družila se i počastila, a nekoliko njih je i pozajmilo par knjiga. Osmeh na dečijim licima govori sve!
Hvala deci, vaspitačicama, učitelju i učiteljicama!
A gyermekhét keretében, a gombosi “Gyermekláncfű” óvoda két csoportja és a “József Attila” általános iskola alsós diákjai meglátogatták a gombosi könyvtárat. Minden gyermek tagsági kártyát kapott, megismerték a könyvek kölcsönözési módszerét és hogy hogyan kell bánniuk a kikölcsönzött könyvekkel. A gyermekek nagy érdeklődéssel nézték a könyveket, barátkoztak és nassoltak. Néhányan kölcsönöztek is könyvet! A mosoly a gyermekek arcán mindent elmond!
Köszönet a gyermekeknek, óvonéniknek, tanitó bácsinak és a tanitó néniknek!
Dečja nedelja u Bogojevu