У оквиру октобарског фестивала књиге и пројекта “Вода” који је у плану и обради у припремно предшколској групи ПУ “Полетарац” Оџаци, објекат “Цврчак” Српски Милетић, као део целокупног пројекта је проистекла и “Књига о води” коју су предшколци уз помоћ своје породице израдили у просторијама вртића а неопходну литературу су добили на коришћење од Народне библиотеке “Бранко Радичевић” Оџаци, огранак Српски Милетић.
Просторије Народне библиотеке “Бранко Радичевић” Оџаци, огранак Српски Милетић, данас је посетила припремно предшколска група коју води васпитачица Вера Лукић, из ПУ “Полетарац” Оџаци, објекат “Цврчак” Српски Милетић.
“Књига о води” је свечано изложена у просторијама библиотеке и биће доступна на увид свим заинтересованим грађанима у периоду од 01.11. – 30.11. текуће године.
Сарадња између поменутих установа је још једном дала изврстан крајњи резултат и исту настављамо и у данима који су испред нас.
До следећег дружења и виђења малишани срдачан поздрав

Пројекат Вода