Данас су деца из вртића “Маслачак” у Богојеву посетила библиотеку. Разговарали смо и учили о инсектима, бубама и гмизавцима. Потом смо разговарали о витезовима и играли се са дворцем, који се налази у књизи. Деца су прегледала библиотеку и добила одговоре на разна питања. У дворишту смо тражили бубе и гледали мраве како раде.

A mai napon a gombosi “Gyermekláncfű” óvoda kisdiákjai meglátogatták a könyvtárat. Beszélgettünk és tanultunk különböző bogarakról és kisállatokról. Utána a vitézek jöttek sorra, ahol játszottunk a könyvben található kastéllyal és vitézeivel. Később átnéztük a könyvtárat és a gyerekek választ kaptak különféle kérdéseikre. Az udvaron bogarakat kerestünk és megfigyeltük a szorgos hangyákat.

ПОСЕТА вртића у Богојеву