Полетарци посетили библиотеку у сусрет 8. марту

У сусрет Међународном дану жена, Народна библиотека “Бранко Радичевић” из Оџака отворила је своја врата деци из Предшколске установе “Полетарац”.

Предшколци из групе “Зеке” су у вртићу правили поклоне и честитке којима ће обрадовати своје маме, а на позив библиотеке цртали су и правили занимљиве радове на тему 8. марта. Тако су нас још једном уверили да дечија машта може свашта.

У Народној библиотеци “Бранко Радичевић” захвални смо васпитачима, а посебно деци на сарадњи и учешћу у овој манифестацији којом се ми у установа припрема за прославу Дана жена. Сарадња са вртићем “Полетарац” је и овај пут била плодоносна и успешна, јер ће библиотеку красити изложба радова креативних малишана.

Предшколци тек уче прва слова, а и ова посета библиотеци и дружење са библиотекарима је један од начина за увођење деце у чаробни свет књиге и читања.

ПОЛЕТАРЦИ У СУСРЕТ 8. МАРТУ