Просторије библиотеке данас је опет посетила млађа мешовита група узраста од 3 до 5 година са васпитачицом Каталин Младеновић из ПУ “Полетарац” Оџаци, објекат Пчелица Српски Милетић.
Малишани су дошли у посету како би започет пројекат израде цртежа који је завршен у просторијама вртића а крајњи резултат је књига о библиотеци из њихове перспективе донели на увид а притом су са собом понели и похвалили се књигом о породици, књигом о саобраћају и књигом о рибама које су израдили у оквиру својих редовних активности у вртићу.
Пчелице су као и увек били драги гости библиотеке, искористити смо опет прилику да се добро забавимо уз неке нове цртеже а дружење као што традиција и налаже настављамо и даље.

Малишани из вртића у библиотеци у Српском Милетићу